PËRSHKRIMI

Regjistrimi 5 krahu A: Hana ishte dëshmitare në një ndodhi traumatizuese gjatë një feste verore. Klei mundohet ta bëjë Xhastinin dhe Markusin të logjikojnë dhe u thotë se më e keqja ka për të ardhur.

IMDb: 8.7

TRAILERI: YOUTUBE

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Estream

UpFile

Netu

Filecloud

Watchers

Uploadion

Vidlox

clicknupload

  • Rajmonda

    Ju lutem ma shpejti transmetoni episodet mos na lerni ne pritje me dit te tera ?