sezoni 1

La Casa de Papel Sezoni 1 – Episodi 13 (I FUNDIT)

4.13K Views0 Comments

Nëna e Raquelës dhe Profesori takohen nën rrethana të mundimshme. Në Fabrikë, pengjet duhet të bëjnë një zgjedhje: duan para, apo duan të jenë të lirë?  ...

La Casa de Papel Sezoni 1 – Episodi 12

3.55K Views0 Comments

Kur Arturo kap Monicën duke e tradhtuar, ai e harron planin e arratisjes. Angel përpiqet të flas me Raquel, por pëson një aksident me makinë dhe është në gjendje të rëndë. Disa pengje arratisen dhe policia po lufton të f...

La Casa de Papel Sezoni 1 – Episodi 11

3.74K Views0 Comments

Tokio ka rënë në duart e policisë. Profesori dhe ish bashkëshorti i Rakelës po përfshihen në një përleshje.  ...

La Casa de Papel Sezoni 1 – Episodi 10

3.85K Views0 Comments

Një plan i ri policor do ta bëjë Raquel të hyjë në Fabrikën e parave, pikërisht në zemrën e vjedhjes më të madhe të historisë. Berlini do të jetë mikpritësi më ekstravagant që inspektorja ka parë ndonjëherë. Cili është p...

La Casa de Papel Sezoni 1 – Episodi 9

3.79K Views0 Comments

Problemet brenda dhe jashtë Bankës Kombëtare të Valutës, sa vijnë e rriten. Vjedhja më e madhe në histori, nuk lejon për gabime, kur diçka nuk shkon mirë tensioni dhe frika kryesojnë. Sa e madhe është mundësia që gjithçk...

La Casa de Papel Sezoni 1 – Episodi 8

3.85K Views0 Comments

Tokioja përballet me Alisonin për Ríon. Policia spekulon se kanë një spiun në mesin e tyre.  ...

La Casa de Papel Sezoni 1 – Episodi 7

3.96K Views0 Comments

Një zhvillim i papritur në hetim dhe një gabim i bërë nga njëri nga hajdutët e përball Profesorin me një rrezik serioz që mund të çoj në zbulimin e identitetit të tij.  ...

La Casa de Papel Sezoni 1 – Episodi 6

3.75K Views0 Comments

Moscow i shpëton jetën Monicës. Skuadra ndryshon maskat duke i hutuar të tërë. Angel dhe Raquel diskutojnë për lidhjen e tyre.  ...

Faqe 1 nga 212