Sezoni 1

Legends of Tomorrow Sezoni 1 – Episodi 11

2.35K Views0 Comments

Legjendat udhëtojnë në Perëndimin e Egër të Vjetër, dhe gjejnë ndihmën e një legjende të vërtetë, Xhonah Heks, i cili ka qenë duke u ndeshur me të jashtëligjshëm e bandat dhe që di diçka për udhëtimin në kohë. Heks paral...

Legends of Tomorrow Sezoni 1 – Episodi 10

1.63K Views0 Comments

Rip dhe skuadra përpiqen të ndalojnë rritjen në fuqi të Savage-t. Shiko Shkarko Vidto UptoBox Vid.ag UpFile Netu Filecloud ...

Legends of Tomorrow Sezoni 1 – Episodi 9

1.60K Views0 Comments

Rei, Sara dhe Kendra ngecin në vitin 1958 pasi një problem në anije i detyron anëtarët e tjerë të skuadrës të nisen pa to.   Shiko Shkarko Vidto UptoBox Vid.ag UpFile Netu...

Legends of Tomorrow Sezoni 1 – Episodi 8

1.56K Views0 Comments

Skuadra ndjek Savage në një qytet në Oregon në vitet 1950, ku ata dyshojnë se ai është i përfshirë në një seri vrasjesh, profesor Stejn dhe Sara gjurmojnë Savage në një spital dhe e përgjojnë atë. Rei dhe Kendra përpiqen...

Legends of Tomorrow Sezoni 1 – Episodi 7

1.83K Views0 Comments

Pasi mori një thirrje ankthi nga një tjetër anije kohe e ngecur në hapësirë, Rip vendos t´i përgjigjet thirrjes në mënyrë që të përdorë kompjuterin e anijes për të gjetur Savage, skuadra është dyshuese dhe e paralajmëron...

Legends of Tomorrow – Sezoni 1, Episodi 6

1.45K Views0 Comments

Një keqfunksionim e dërgon Waveriderin në Qytetin Yll në 2046,ku heronjtë përballen me një version të papritur të së ardhmes dhe Sara merr lajme shkatërruese... Shiko Shkarko Vidto UptoBox Vi...

Legends of Tomorrow – Sezoni 1, Episodi 5

1.51K Views0 Comments

Pasi kapen disa nga legjendat dhe futen në një burg Rus gjatë Luftës së Ftohtë në vitin 1986, Snarti përpiqet të shpëtojë shokët e tij së bashku me pjesën e mbetur të skuadrës.   Shiko Shkarko Vidto ...

Legends of Tomorrow Sezoni 1 – Episodi 4

1.67K Views0 Comments

Rip vendos të dobësojë Vandal Savage duke sulmuar financat e tij. Rip dhe Sara infiltrohen në bankën e Savage por zbulohen nga njerëzit e tij. Ndërkohë Snart dhe Rory planifikojnë të shkojnë në Central City për të vjedhu...

Faqe 1 nga 212