The Walking Dead

The Walking Dead – Sezoni 1, Episodi 1

15.02K Views0 Comments

Sherifi Rick Grimes zgjohet në spital, pasi është qëlluar në një shkëmbim zjarri. Qyteti është i mbushur me zombi. Pasi zë miqësi me një të mbijetuar dhe birin e tij, Rick fillon të kërkojë gruan dhe djalin e tij. IMD...