PËRSHKRIMI

Duhet gjithmonë një plan B, sidomos kur në minutat e fundit diçka shkon keq…


 

  • Mely

    Seriali shum i bukur komplimente me ne fund nje faqe streaming edhe ne shqip. Mund te perktheni dhe Riverdale,Shadowhunters dhe Stranger things ju lutem sepse jan seriale vertet shum te suksesshem dhe esh gjynah qe shqiptaret te mos ken mundesi ti shohin. Faleminderit!

  • Filma24HD

    shum i mire