The 100 Sezoni 3 – Episodi 8

2.88K Views0 Comments

Keini mundohet të ndalojë Paikun, po kupton se ai e ka zbuluar. Keini kupton se për të sjellë paqen në Arkedia, do t’i duhet të marrë masa drastike.   Shiko Shkarko Vidto UptoBox...

Limitless Sezoni 1 – Episodi 17

1.84K Views0 Comments

Diçka e papritur ndodh në qytet. Çfarë e shkakton ndërprerjen e energjisë elektrike në qytet? A janë këto shenja te qenieve jashtëtokësore? Ndiqni episodin për më tepër...   Shiko Shkarko Vidto ...

Teen Wolf Sezoni 5 – Episodi 20 (I FUNDIT)

2.82K Views0 Comments

Aleanca të reja krijohen ndërkohë që Skoti dhe miqtë e tij përpiqen të ndalojnë Bishën përpara se të shkatërrojë të gjithë qytetin. (I FUNDIT)   Shiko Shkarko Vidto UptoBox Vid.ag ...

The Walking Dead Sezoni 6 – Episodi 12

4.06K Views2 Comments

Riku dhe të tjerët vendosin se e vetmja mënyrë për të ruajtur paqen në Aleksandri, është të fillojnë luftën me armikun e ri.   Shiko Shkarko Vidto UptoBox Vid.ag UpFile Ne...

The 100 Sezoni 3 – Episodi 7

2.37K Views0 Comments

Zemërimi i klaneve dhe etja për hakmarrje kërcënojnë pozicionin e Leksës. Një kurth i rrezikshëm ngrihet ndaj Klarkut.     Shiko Shkarko Vidto UptoBox Vid.ag Cl...

Legends of Tomorrow Sezoni 1 – Episodi 7

1.83K Views0 Comments

Pasi mori një thirrje ankthi nga një tjetër anije kohe e ngecur në hapësirë, Rip vendos t´i përgjigjet thirrjes në mënyrë që të përdorë kompjuterin e anijes për të gjetur Savage, skuadra është dyshuese dhe e paralajmëron...

Teen Wolf Sezoni 5 – Episodi 19

1.77K Views0 Comments

Kërkimet për të zbuluar identitetin e Bishës vazhdojnë. Skoti mendon se është Mejson dhe atë e kapin Doktoret e Tmerrit. Të gjithë vihen në kërkim për ta gjetur atë e për ta shpëtuar. Por nëse jo Mejsoni, kush është në t...

The Walking Dead – Sezoni 6, Episodi 11

3.76K Views0 Comments

Jesusi dërgon Rikun dhe grupin në Koloninë Hilltop, një komunitet paqësor eklipsuar nga fuqia e Negan dhe "Shpëtimtarët".   Shiko Shkarko Vidto UptoBox Vid.ag UpFile Netu ...

Faqe 10 nga 22« Fillimi...89101112...20...E fundit »