Prison Break Sezoni 5 – Episodi 7

5.97K Views0 Comments

Sara ka frikë për sigurinë e familjes së saj kur zbulon arsyen e vërtetë që kishte Majkëlli për të inskenuar vdekjen e tij. Sukrë ndihmon Majkëllin dhe Linkolnin të kthehen në shtëpi. Identiteti i vërteti i Poseidonit zb...

13 Reasons Why Sezoni 1 – Episodi 10

6.29K Views0 Comments

Hana, e dehur pas festës shkon në shtëpi me makinë, me Sherin, por i ndodh një e papritur. Xhesika fillon të sillet çuditshëm dhe Klei zbulon të vërtetën e tragjedisë së Xhefit. IMDb: 8.7 TRAILERI: YOUTUBE Shiko...

13 Reasons Why Sezoni 1 – Episodi 9

5.08K Views0 Comments

Regjistrimi 5 krahu A: Hana ishte dëshmitare në një ndodhi traumatizuese gjatë një feste verore. Klei mundohet ta bëjë Xhastinin dhe Markusin të logjikojnë dhe u thotë se më e keqja ka për të ardhur. IMDb: 8.7 TRAILERI...

13 Reasons Why Sezoni 1 – Episodi 8

5.04K Views0 Comments

Frymëzuar nga leximi i poezisë së një miku, Hana hap zemrën e saj. Toni i rrëfen Kleit për natën e vdekjes së Hanës... IMDb: 8.7 TRAILERI: YOUTUBE Shiko Shkarko Vidto UptoBox Estream U...

13 Reasons Why Sezoni 1 – Episodi 7

3.57K Views0 Comments

Çfarë përfundimi?! Një përfundim i cili nuk u përgjigjet të gjitha pikëpyetjeve të mia, por nuk mendoj se është nevoja... IMDb: 8.7 TRAILERI: YOUTUBE Shiko Shkarko Vidto UptoBox Estream ...

Prison Break Sezoni 5 – Episodi 6

6.11K Views0 Comments

Si do arrijnë të arratisen Majkëll, Link dhe tv tjerët nga vendi i tmerrshëm ku ndihen të mbyllur nëse janë militantën e ISIL nga mbrapa dhe njerëzit e Poseidonit po ashtu. IMDb: 8.2 TRAILERI: YOUTUBE Shiko Shk...

13 Reasons Why Sezoni 1 – Episodi 6

4.50K Views1 Comments

Takimi i Hanës për Shën Valentin nuk shkon ashtu siç e kishte planifikuar. Aleksi vihet përballë Komitetit të të Dalluarve pas një sherri në shkollë. IMDb: 8.7 TRAILERI: YOUTUBE Shiko Shkarko Vidto ...

13 Reasons Why Sezoni 1 – Episodi 5

3.74K Views0 Comments

Klei vazhdon të torturohet nga kujtimet, por edhe të tjerët duket që nuk kanë ndërmend ta lënë të vazhdojë. IMDb: 8.7 TRAILERI: YOUTUBE Shiko Shkarko Vidto UptoBox Estream UpFile ...

Faqe 2 nga 2212345...1020...E fundit »