The Walking Dead – Sezoni 1, Episodi 1

13.47K Views0 Comments

Sherifi Rick Grimes zgjohet në spital, pasi është qëlluar në një shkëmbim zjarri. Qyteti është i mbushur me zombi. Pasi zë miqësi me një të mbijetuar dhe birin e tij, Rick fillon të kërkojë gruan dhe djalin e tij. IMD...

Faqe 22 nga 22« Fillimi...10...1819202122