Limitless Sezoni 1 – Episodi 10

1.94K Views2 Comments

Kur miku i vjetër i Bojllit akuzohet për vrasjen e të shoqes, ai ia vë fajin krahut të ri proteze. Bojlli i kërkon ndihmë Brajanit. Vlerësimi sipas IMDb 8.2/10 Shiko Shkarko Vidto UptoBox ...

Teen Wolf Sezoni 5 – Episodi 11

2.27K Views0 Comments

Miqësia dhe jeta e tyre është në prag të shkatërrimit, Scott dhe tufa e tij do përballen me armikun e tyre më të vështirë. Vlerësimi sipas IMDb 9.2/10   Shiko Shkarko Vidto UptoBox Vid...

Limitless Sezoni 1 – Episodi 9

1.88K Views0 Comments

Brajën ofron të përdorë NZT-në për të kapur 10 kriminelët më të kërkuarit të FBI-së brenda dy javësh në këmbim të Shtabit të tij të Përgjithshëm tek agjensia. Gjithashtu, jeta sekrete e Brajënit krijon një hendek mes tij...

Limitless Sezoni 1 – Episodi 8

1.93K Views0 Comments

Kur Naz arrestohet se dyshohet për dhënie fondesh ndaj terroristëve, përpjekjet e Brajan dhe Rebekës për t’i pastruar emrin i çojnë te vajza e Naz, Ava, e cila u tregon një sekret familjar të cilin Naz e ka mbajtur të fs...

Limitless Sezoni 1 – Episodi 7

1.83K Views0 Comments

Brajan Finç rrëmbehet nga CIA për të marrë pjesë në një operacion për kapjen e terroristit Aleksi Basajev. Brajan duhet të kalojë një sërë peripecish për të mbijetuar i vetëm në atë pyll. Vlerësimi sipas IMDb 8.6/10 ...

Limitless Sezoni 1 – Episodi 6

2.02K Views0 Comments

Gjendja fizike dhe mendore e Brajanit përkeqësohet përsëri; Morra e rrit çmimin e një kapsule. Vlerësimi sipas IMDb 8.6/10 Shiko Shkarko Vidto UptoBox Vid.ag OpenLoad Netu ...

Limitless Sezoni 1 – Episodi 5

2.21K Views0 Comments

Brajani mëson një sekret shokues për babanë e ndjerë të Rebekës por shqetësohet nëse ti tregojë asaj mund ta çoj në probleme ligjore. Gjithashtu, Brajan ndërhyn aksidentalisht në jetën private të Rebekës ndërsa mëson vet...

The Walking Dead Sezoni 6 – Episodi 8

3.78K Views1 Comments

Zombit tashmë janë futur në qytet. Të gjithë janë fshehur nëpër shtëpi. Rik po mendon një plan për të shpëtuar. Duket se ka ardhur koha që të zgjidhet çështja e pengut që mban Morgan. Vlerësimi sipas IMDb 8.6/10 ...