Prison Break Sezoni 5 – Episodi 1

10.48K Views2 Comments

Linkoln dhe Sara bashkojnë forcat, pasi marrin një lajm nga T-Bag, se Majkëlli mund të jetë ende gjallë. IMDb: 9.2 TRAILERI: YOUTUBE Shiko Shkarko Vidto UptoBox Estream UpFile ...

The Walking Dead Sezoni 7 – Episodi 16

5.03K Views0 Comments

Grupi i Aleksandrisë fillon udhëtimin. Një anëtar i grupit duhet të marrë një vendim të jashtëzakonshëm. IMDb: 9.2 TRAILERI: YOUTUBE Shiko Shkarko Vidto UptoBox Estream UpFile ...

The Walking Dead Sezoni 7 – Episodi 15

3.59K Views0 Comments

Një grup Aleksandrianësh nisen në një udhëtim. Një pjesëtar i grupit duhet të marrë një vendim zemërthyes. IMDb: 9.2 TRAILERI: YOUTUBE Shiko Shkarko Vidto UptoBox Estream UpFile ...

The Walking Dead Sezoni 7 – Epizodi 14

3.49K Views0 Comments

Ana tjetër Shpëtimtarët shkojnë në Majën e Kodrës papritur, duke i çuditur të gjithë, me plane për të marrë më shumë se furnizime. IMDb: 9.2 TRAILERI: YOUTUBE Shiko Shkarko Vidto UptoBox Es...

The Walking Dead Sezoni 7 – Episodi 13

3.85K Views1 Comments

Gjërat dalin pak jashtë kontrollit, kur një grup nga Mbretëria dërgojnë furnizimet e përjavshme te Shpëtimtarët. IMDb: 9.2 TRAILERI: YOUTUBE Shiko Shkarko Vidto UptoBox Estream UpFile ...

The Walking Dead Sezoni 7 – Episodi 12

3.79K Views0 Comments

Rik dhe Mishon janë në kërkim për armë ndërkohë që bëhen gati për të luftuar Neganin. IMDb: 9.2 TRAILERI: YOUTUBE Shiko Shkarko Vidto UptoBox Estream UpFile Netu Fileclou...

The Walking Dead Sezoni 7 – Episodi 11

5.09K Views0 Comments

Eugene fillon të punojë për Negan, ndërsa Dwight viziton një vend nga e shkuara e tij. IMDb: 9.2 TRAILERI: YOUTUBE Shiko Shkarko Vidto UptoBox Estream UpFile Netu Fileclo...

The Walking Dead Sezoni 7 – Episodi 10

5.50K Views0 Comments

Teksa kërkon për një Aleksandrian të humbur, Riki dhe grupi i tij përballen me një popullsi të mistershme, si asnjëherë më parë... IMDb: 9.2 TRAILERI: YOUTUBE Shiko Shkarko Vidto UptoBox Es...

Faqe 4 nga 22« Fillimi...23456...1020...E fundit »