PËRSHKRIMI

Një këndvështrim tjetër mbi jetën e Neganit dhe të Saviors gjatë konfliktit.

IMDb: 8.7

TRAILERI: YOUTUBE

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Estream

UpFile

Netu

Filecloud

Watchers

Upload.mn

Vidlox

clicknupload