PËRSHKRIMI

Rick përballet me vështirësitë pas betejës. Ndërkohë lufta vazhdon në komunitete të tjera dhe një personazh kryesor duhet të bëjë zgjedhje të vështira.

IMDb: 8.7

TRAILERI: YOUTUBE

Shiko Shkarko

Streamango

UptoBox

Estream

Downace

Vivo

1fichier

Watchers

Megadrive

Vidlox

clicknupload